ZoomShot Pro כבר כאן: עדשת הטלסקופ הנייד הראשונה עם זום x18 בטכנולוגית ננו

יותר מ95% מהלקוחות מדרגים את ZoomShot Pro “⭐⭐⭐⭐⭐”!

  • טווח הגדלה של 4-18X – ZoomShot Pro הוא טלסקופ מושלם לטיילים בטבע הפראי ובהרים בזכות כוח ההגדלה העצום.
  • תמונות צלולות – עדשת פריסמה BAK4, טווח ראייה פי 30 יותר גדול וקרוב, תמונות צבעוניות יותר וצלולות יותר. העברת אור וצבע מצוינת בשביל תמונות בהירות וחדות יותר.
  • פונקציית ראיית לילה – אפשר לראות כשיש אור בלילה. הדליקו את האוטופוקוס וטשטשו את הרקע, כך תתמקדו באנשים או העצמים שאתם רוצים לראות.
  • חצובה כלולה – מערכת נגד רעידות, ג’ירוסקופ תלת ממדי מיוחד לחצובה, מאוד יציב גם בזום גבוהה.
  • חסין ללחות ומים – הרכיבים האלפטיים חסיני המים מונים מלחות, אבק או חלקיקים אחרים להיכנס. התופסן מתאים לפלאפון ומאפשר לכם לצלם תמונות יפות ולהתאים את עצמכם לסביבות קשות לצילום.
השיגו את ZoomShot Pro ב50% הנחה ומשלוח חינם!

מה זה?

אתם רוצים להביא כל עצם מרוחק ממש אל מול העיניים שלכם? אתם רוצים להגדיל כל חפץ הכי קטן פי 18? אתם לא מרוצים מאיכות הזום של הטלסקופ שלכם? אל תדאגו, יש לנו את הפתרון המושלם. ZoomShot Pro הוא טלסקופ מודרני בטכנולוגית חריטת ננו בעל כוח הגדלה של פי 30 יותר מטלסקופים רגילים. בעזרת ZoomShot Pro, אפשר לקרב כל עצם מרוחק ישר אל מול העיניים שלכם. עם טכנולוגית תצוגת ננו 4K, תוכלו להגדיל עצמים מ4-18X. הטלסקופ הזה מושלם לאנשים שרוצים לחקור ג’ונגלים או הרים. כמובן שאפשר להכנס לג’ונגל לחקור את החי והצומח אבל זה מסוכן, אז עדיף לראות אותם מרחוק בעזרת ה ZoomShot Pro. זה יראה כאילו החיות האלה ממש מולכם. ZoomShot Pro הוא השילוב המושלם של טכנולוגיות אופטיות מודרניות רבות כמו טכנולוגית סידור ננו, טכנולוגית שכבת פסייפס וטכנולוגית חריטת ננו.

מה הופך את ZoomShot Pro למיוחד כל כך?

רוחב הראייה של הטלסקופ הזה עולה בהרבה על טלסקופים רגילים (פי 30 בערך). אפשר לשפר את זווית הרזולוציה של התמונה עד פי 47 בעזרת ה ZoomShot Pro. הוא מספק הגדלה מקסימלית  כך שתוכלו לראות גם את העצמים הקטנים ביותר מול העיניים שלכם. לטלסקופים רגילים אין טווח ראייה יציב, אבל ה ZoomShot Pro פותר את הבעיה הזאת בגאוניות. הוא מצויד במערכת נגד רעידות וג’ירוסקופ תלת ממדי בחצובה. המערכת הזאת מספקת יציבות בזמן הצפייה גם בזום הגבוהה ביותר.

עוצמת זום גבוהה, ניידות, שילוב טכנולוגיות מודרניות ומערכת נגד רעידות הם הפיצ’רים המרכזיים שהופכים את ZoomShot Pro למיוחד כל כך. ZoomShot Pro פשוט יגדיל את טווח הראייה שלכם וייתן לכם הגדלה טובה יותר של עצמים רחוקים. הוא מספק תוצאות מדהימות שעד עכשיו היו נחלתם של עדשות טלסקופיות מקצועיות שעולות כמה אלפים. פיצ’ר ראיית הלילה המובנה של ה ZoomShot Pro הוא גם פלוס לא קטן. עם הפונקציה הזו תוכלו לראות כל דבר בלילה כל עוד הוא לא מוסתר ע”י תווי השטח. עם ה ZoomShot Pro, תוכלו לראות אנשים בעומדים עד 10 ק”מ ממכם. זה פשוט מדהים לא?

50% הנחה רק להיום!

מסקנה: כדי לי להשיג ZoomShot Pro?

100% כן. זה הטלסקופ הכי טוב לחקירת הטבע והנוף. הוא יכול להגביר את הראייה שלכם עד פי 18 כדי שתוכלו לראות עצמים מרוחקים מאוד מכם. יש לו פיצ’ר אוטו פוקוס מושלם. תוכלו להתמקד בדברים ספציפיים ולטשטש את הרקע הלא רצוי. עם כל הפיצ’רים האלה, ZoomShot Pro בהחלט מצדיק את המחיר המאוד הוגן שלו ואם תזמינו אותו היום, תוכלו ליהנות מהנחה מטורפת של 50%. המפרט של ה ZoomShot Pro פשוט מושלם.

הלקוחות האלה אהבו את ZoomShot Pro, וגם אתם תאהבו אותו!

“שווה את המחיר! הרבה יותר טוב משציפיתי…”⭐⭐⭐⭐⭐

“הטלסקופ הכי טוב במחיר הזה בשוק כיום. הדהימה אותי איכות התמונות והווידאו שצילמתי דרכו עם הפלאפון. תחסכו לעצמכם קצת זמן של לעשות מחקר. זה הטלסקופ שכדי לכם לקנות!”

“שהמחיר הנמוך לא יבלבל אתכם. זה בהחלט כלי מדהים…”⭐⭐⭐⭐⭐

“אני צפר חובב עם תקציב נמוך והכלי הנהדר הזה היה פשוט מושלם בשבילי מבחינת המחיר. אחרי שהשתמשתי בו כבר בהרבה טיולי צפרות השנה אני לא יכול שלא להמליץ עליו. הטלסקופ שלי ממש קל אז לא קשה להחזיק אותו תוך כדי שימוש שזה אחד הדברים החשובים ביותר כשמשתמשים בהגדלה הכי גבוהה.”

“טלסקופ נהדר…”⭐⭐⭐⭐⭐

“טלסקופ נחמד מאוד צלול וקומפקטי. הוא מתמקד בקלות ויש לו רוחב ראייה נחמד מאוד. הוא עשוי עם מספיק זכוכית דחוסה כנראה כדי לתת לו סוג של משקל קטן וזה עוזר לאיזון כשמחזיקים אותו כדי שלא יזוז. מאוד מרוצה מהקניה.”

תתנו בוסט למצלמת הפלאפון שלכם וצלמו תמונות מדהימות עם זום פי 18

כן! שלחו לי ZoomShot Pro עם 50% הנחה

*יום אחרון לנצל את המבצע הגדול. כלל עוד יש מלאי.

שריינו את ה ZoomShot Pro עכשיו, לפני שהמבצע נגמר…

TERMS AND CONDITIONS   PRIVACY POLICY   CONTACT US   IMPRESSUM

Copyright 2024 © All Rights Reserved