ZoomShot Pro je tady: první přenosný monokulár se zvětšením pomocí nanotechnologie 18X

Více než 95% zákazníků hodnotí ZoomShot Pro jako “⭐⭐⭐⭐⭐”!

  • Rozsah zvětšení: 4-18x – ZoomShot Pro je díky své vysoké zvětšovací schopnosti dokonalým dalekohledem pro divočinu a horské průzkumníky.
  • Jasnější scény – Hranolový objektiv BAK4, 30krát bližší a velké zorné pole, jasnější a barevnější scény. Vynikající propustnost a jas světla a jasnější obraz.
  • Funkce nočního vidění – Můžete vidět, když je v noci světlo. Zapněte automatické ostření a rozostřete pozadí, můžete se soustředit na lidi nebo objekty, které je třeba sledovat.
  • Zahrnutý stativ – Systém proti otřesům, speciální stativový 3D gyroskop, velmi stabilní během vícenásobného přiblížení.
  • Odolný proti vlhkosti a vodotěsný – Vodotěsné optické součásti a O-kroužky mohou zabránit vlhkosti, prachu a nečistotám a zajistit životnost. Držák se lépe hodí k vašemu telefonu a umožňuje vám pořizovat krásné fotografie a přizpůsobovat se drsným prostředím.
Získejte 50% slevu na ZoomShot Pro a poštovné zdarma!

Co je to?

Chcete si přinést nějaký vzdálený předmět před oči? Chcete zvětšit velikost drobných předmětů až 18krát? Nejste spokojeni s kvalitou zvětšení vašeho dalekohledu? Nebojte se, máme perfektní řešení. ZoomShot Pro je moderní dalekohled vybavený technologií nano-leptání, který má třikrát větší zvětšovací výkon než tradiční dalekohledy. Použitím ZoomShot Pro můžete dostat jakýkoli vzdálený předmět před oči. Díky svému nejlepšímu 4K nanotechnologickému displeji můžete požadovaný objekt zvětšit v rozmezí 4-18x. Tento dalekohled je ideální pro lidi, kteří chtějí prozkoumat džungli nebo hory. Určitě můžete jít do džungle, abyste viděli různá zvířata, ale to je nebezpečné, takže je uvidíte prostřednictvím ZoomShot Pro. Bude to vypadat, že tato zvířata stojí před vámi. ZoomShot Pro je nejlepší kombinací mnoha moderních optických technologií, jako je technologie nano-array, technologie tenkovrstvých mozaik a technologie nano-lepení.

Čím je ZoomShot Pro tak výjimečný?

Světelný tok tohoto dalekohledu je mnohem lepší než běžné dalekohledy (přibližně 30krát). Pomocí ZoomShot Pro můžete zlepšit úhel rozlišení svého vidění až 47x. Poskytuje maximální zvětšení, takže můžete snadno vidět menší objekt před očima. Tradiční dalekohledy nemají stabilní zorné pole, ale ZoomShot Pro tento problém skvěle vyřešil. Je vybaven systémem proti otřesům, ale využívá 3D gyroskopický stativ. Tento systém vám poskytne stabilní zorné pole i při největším zvětšení.

Díky hlavnímu zvětšení, přenositelnosti, kombinaci moderních technologií a systému proti otřesům je ZoomShot Pro tak výjimečný. ZoomShot Pro jednoduše rozšíří vaše zorné pole a poskytne vám lepší zvětšení vzdálených objektů. Poskytuje fantastické výsledky, které doposud dosahovaly pouze profesionální monokulární dalekohledy, které stály tisíce. Plusem je také vestavěná funkce nočního vidění ZoomShot Pro. Díky této funkci můžete v noci vidět cokoli, pokud zde nejsou žádné terénní překážky. Se ZoomShot Pro můžete sledovat lidi, kteří jsou od vás vzdáleni až 9 km. Není to pozoruhodné?

50% sleva jen pro dnešek!

Závěr: Mám si koupit ZoomShot Pro?

Absolutně, 100%. Je to nejlepší dalekohled pro zkoumání různých míst a scén. Může vylepšit vaše vidění až 18x, takže můžete vidět objekty umístěné daleko od vás. Má nejlepší funkci automatického ostření. Můžete se soustředit na určité věci a zároveň rozmazat nechtěné pozadí. Se všemi těmito funkcemi má ZoomShot Pro velmi rozumnou cenu a pokud ji dnes získáte, získáte vzrušující 50% slevu. Specifikace ZoomShot Pro jsou prostě nejlepší.

Tito zákazníci milují ZoomShot Pro a vy ho budete milovat také!

„Skvělá věc! Mnohem lepší, než jsem očekávala…“ ⭐⭐⭐⭐⭐

„Nejlepší současný monokulár za aktuální ceny na trhu. Byla jsem ohromena kvalitou obrázků a videí pořízených pomocí mého smartphonu. Ušetřete si čas hledáním. Toto je monokulár, který byste si měli koupit!“

„Nenechte se zmást nízkými náklady na pořízení. Toto je opravdu skvělý kus stavebnice…“ ⭐⭐⭐⭐⭐

„Jsem nový ornitolog s nízkým rozpočtem a byla to hlavně cena, která mě přitáhla k této skvělé soupravě. Vzhledem k tomu, že jsem ji v minulém roce použil na mnoha výletech na pozorování ptáků, musím jej určitě doporučit. Můj monokulár je velmi lehký, takže se velmi snadno drží, což je důležité při použití plného zvětšení.“

„Skvělý dalekohled…“ ⭐⭐⭐⭐⭐

„Pěkný dalekohled s velkou jasností a kompaktními rozměry. Tento monokulár snadno zaostřuje a má pěkné zorné pole… Je vyroben ze skla o vysoké hustotě, takže má určitou pevnost, která mu pomáhá udržet ho v klidu. Jsem s nákupem spokojený.“

Vylepšete fotoaparát svého smartphonu a pořiďte dechberoucí snímky s 18násobným zvětšením.

Ano! Zašlete mi ZoomShot Pro s 50% slevou.

*Poslední den k využití této SKVĚLÉ promo akce. Platí do vyprodání zásob.

Kupte si ZoomShot Pro ještě před ukončením této akce…

TERMS AND CONDITIONS   PRIVACY POLICY   CONTACT US   IMPRESSUM

Copyright 2024 © All Rights Reserved